Films in de bioscoop in oktober 2015
En het is weer oktober! Dat betekent dat de wintermaanden gaan beginnen en dat het seizoen aanbreekt om lekker veel films te kijken. Deze films komen in oktober in de bioscoop.
Yara:
Spectre
Door een mysterieus bericht wordt Bond geconfronteerd met zijn verleden en moet hij een duistere organisatie ontmaskeren.
Terwijl M verwikkeld raakt in een politieke strijd om de geheime dienst te behouden, ontrafelt Bond gaandeweg de complexe, bedrieglijke waarheid achter SPECTRE.
28 oktober in de bioscoop
Tedje:
The Martian
Tijdens een bemande missie naar Mars, is astronaut Mark Watney vermoedelijk dood na een hevige storm en achtergelaten door zijn bemanning. Maar Mark heeft het overleefd, vindt zichzelf gestrand en alleen op de vijandige planeet. Hij probeert een manier te vinden om een signaal te geven naar de aarde, dat hij nog leeft. Op een afstand van miljoenen kilometers werkt een team van NASA-medewerkers en wetenschappers koortsachtig aan het terughalen van ‘De Marsman’ en ook zijn teamleden stellen alles in het werk om Watney met een risicovolle en vrijwel onmogelijke actie te redden. Ondertussen leeft de rest van de wereld intens mee met de heroïsche reddingsoperatie.
1 oktober in de bioscoop
Pan
Warner Bros. Pictures brengt Pan uit in de bioscoop, een live-action film over Peter Pan onder de regie van Joe Wright (Atonement, Pride and Prejudice). Pan biedt een nieuwe kijk op de oorsprong van de klassieke Peter Pan personages gecreëerd door J.M. Barrie. Dit actie-avontuur volgt het verhaal van een wees die wordt meegenomen naar het magische Neverland. Daar vindt hij vertier maar ook gevaren. Uiteindelijk ontdekt hij hier zijn lot, veranderen in de legendarische held Peter Pan.
7 oktober in de bioscoop
Ja, ik wil!
Roos (Elise Schaap) is mooi, leuk, succesvol en begin dertig. Steeds als ze begint te dromen van een huwelijk, wordt ze gedumpt. En dan wordt ze ook nog eens uitgenodigd op de bruiloften van haar exen (o.a. Jeroen Spitzenberger) en best friend forever (Thomas Cammaert). Om zichzelf niet te laten kennen, neemt ze haar jongere stagiair Daan (Martijn Lakemeier) mee naar alle ceremonies. Ze raakt veelvuldig verzeild in gênante situaties en valt prompt als een blok voor de charmes van een aantrekkelijke arts (Thijs Römer). Men zegt wel: “Van een bruiloft komt een bruiloft”, maar is hij de ware Jacob tegen wie ze ‘Ja, ik wil!’ zal zeggen?
15 oktober in de bioscoop
Naar welke film ben jij benieuwd?

10 Comments
Sabine
De laatste zou ik wel graag willen zien! Vind Nederlandse films vaak erg leuk. Helaas gaat dat nu juist niet. Hopelijk komt er ooit een manier ze via Internet te kunnen kijken.
Annabel
Ik ben benieuwd naar Pan en ook heel erg naar Crimson’s Peak.
Naomi
The marian en Pan lijken me twee goede films!
x
Madelon
Ik heb alleen Spectre niet op mijn lijstje staan, hihi. Ben niet zo’n Bond-fan.
Karlijn
The Martian lijkt me zo leuk! Maar de rest, mwah, niet helemaal mijn ding. Voor mijn gevoel lijken alle James Bond films op elkaar :’)
Nicky
Pan wou ik sowieso al ontzettend graag zien, en nu wil ik Ja ik Wil ook heel graag zien. Super leul!
hetboekenik
The martian wil ik ook erg graag gaan zien
Esther
Ik ben heel benieuwd naar Pan, James Bond en The Martian. 🙂
Vivian
Pan lijkt mij wel mooi, maar ook weer niet omdat ik niet zo van het Peter Pan-verhaal ben haha.
Pingback: