Film: Under the Tuscan sun
Titel: Under the Tuscan Sun
Regie: Audrey Wells
Verschenen: september 2003
Duur: 113 minuten
Cast: Diane Lane, Sandra Oh, Lindsay Duncan
Genre: Drama, romantiek, comedy
Als Frances, een schrijfster uit San Francisco die net verlaten is door haar echtgenoot, van een goede vriendin een 10 daagse vakantie krijgt aangeboden ziet zij dit in de eerste instantie helemaal niet zitten. Toch verzamelt zij alle moed en pakt haar koffers. Eenmaal aangekomen in Toscane koopt ze in een opwelling een vervallen villa en stort zich in een avontuur vol onverwachte verrassingen, vriendschappen en romantiek. Een avontuur dat haar leven zal veranderen!
Mening over Under the Tuscan Sun
Frances gaat scheiden van haar man. Tijdens een etentje krijgt ze te horen dat haar beste vriendin zwanger is. Zij kan daarom niet op vakantie naar Toscane. Omdat Frances in een grote dip zit, krijgt zij haar ticket aangeboden. Frances ziet dit eerst helemaal niet zitten, ook niet als ze hoort dat het een gaytrip is dus dat ze geen last zal krijgen van mannen die haar willen versieren. Tijdens de trip koopt ze een vervallen villa die volledig opgeknapt moet worden. Hier gaat zij haar leven verbeteren en over haar ex heen komen. Toch zijn er wat meer tegenvallers dan zij had verwacht. Was dit wel een goede keuze geweest?
Het is een typische romantische komedie. Het verhaal speelt zich af in Italië, waar ik vreselijk dol op ben. Daardoor heeft de film al meteen een groot pluspunt bij mij. De Italiaanse taal komt veel voor en ook de hele sfeer van de Italiaanse levensstijl zie je goed in de film. Frances zie je in het begin van de film als een grote hoop ellende, naar mate de film verder gaat zie je Frances steeds mooier worden. Liefde, drama, maar vooral vriendschap komt er voor in de film. Je leeft erg mee met Frances, omdat er allemaal gebeurtenissen zijn die erg tegenvallen voor haar.
Een heerlijke film voor een vrij avondje, als je even zin hebt in een film waarbij je om de haverklap een grote glimlach op je gezicht krijgt omdat de gebeurtenissen zo mooi zijn in de film.
Verfilming van het boek “Een huis in Toscane” van Frances Mayes
7 Comments
MySuperSweetLife
Wat toevallig, afgelopen week las ik nog iets over deze film, maar ik twijfelde of die wel leuk zou zijn. Nu wil ik hem absoluut nog eens zien!
Liefs
Anneke
Mwah… Het klinkt me een beetje te lieflijk in de oren.
Vera
Ik ben best benieuwd 🙂
Rose
Muchas felicidades, qué casualidad, hoy también es el cumpleaños de Moisés, mi pareja. Y no concibo pasar por alto y no hacerle una tarta.Este rollo está de muerte, el color de la frambuesa delata que está inojrmeable.Un abrazo.
Joanydvv
Ik ben meerdere malen begonnen met deze film, maar heb hem nog nooit helemaal tot het einde bekeken. Jammer, want het klinkt als een leuke film.
Annelies
Echt een geweldige film!
Terry
Also, they will say “XOOM is the #1 tablet on Am221n,zao; but when you look, 18 of the top 20 will be iPads, and there will be just one XOOM. So the combined numbers of iPads are much greater.