• boekhoes
    Boeken

    Leuke boekhoezen

    Ken je dat? Dat je je boek meeneemt in je tas, maar dat-ie dan beschadigd raakt doordat hij in je tas zit. Niets zo vervelend als een boek dat beschadigd raakt omdat je het meeneemt. In dit artikel hebben we wat leuke boekhoezen, ofwel booksleeves, voor je verzameld!

  • Dua Lipa boekenclub
    Boeken

    De boekenclub van Dua Lipa: Service95

    Dua Lipa is een ontzettend bekende zangeres die ook nog eens veel leest. Ze is in 2023 gestart met een boekenclub via haar eigen website, Service95. Dat die boekenclub kwam was niet gek: ze deelt enorm vaak boeken op haar eigen kanalen. In dit artikel vind je alles over de boekenclub van Dua Lipa, van de lijst van boeken die ze heeft geselecteerd tot allerlei aanvullende informatie.

  • Boeken

    Leuke boekenwinkels in Breda

      Breda, de prachtige stad in het zuiden van Nederland, biedt niet alleen een rijke geschiedenis en gezellige horeca, maar ook een heleboel leuke boekenwinkels. Hier vind je alle boekenwinkels in Breda.

  • Dua Lipa leeslijst
    Boeken

    De Dua Lipa leeslijst

    Dua Lipa is niet meer weg te denken uit de hitlijsten. Ze heeft het maar druk met haar succesvolle carrière. Daarnaast heeft ze ook veel tijd om te lezen en met regelmaat deelt ze boekentips met ons. Ook heeft ze een eigen boekenclub waarin ze elke maand boeken tips om te lezen. Om die reden hebben wij de ultieme Dua Lipa leeslijst samengesteld, met de favoriete boeken van Dua Lipa.

  • Boeken,  Roman

    De Italiaanse droom – Jo Thomas

    Voor de fans van Soraya Lane, Katie Fforde en Charlotte de Monchy is er nu De Italiaanse droom van Jo Thomas. Ruthies leven staat op zijn kop als haar spontane bod op een Italiaanse olijfboomgaard opeens wordt geaccepteerd… Lees de recensie van De Italiaanse droom hier.