En er is weer een week voorbij! De winter heeft nu echt ons koude kikkerlandje bereikt. Kijk je mee naar wat wij afgelopen week allemaal hebben gedaan?
Yara
Ik was in Haarlem aan het werk afgelopen zondag. ER LAG SNEEUW! Echt een ini-mini laagje, maar het zag er zo magisch uit.
Danique E.
Ik kreeg deze prachtige boeken van Blossom Books binnen. Kan niet wachten om verder te gaan met de serie. Deel 1 was zo leuk!
Voor het eerst sinds lange tijd ging ik weer eens ergens met de trein ergens naartoe. Dat vroeg er natuurlijk om om even lekker op mijn e-reader te lezen!
Mijn vriend maakte Italiaanse burgers. Zó lekker!
Ik vond deze foto terug van Kylie, hier was ze echt zo’n kleine baby <3
Tedje
Bonjour Paris! Ik was voor mijn werk drie dagen in Parijs.
Heerlijke gebakjes in Parijs bij Sebastien Gaudard.
Nieuwe schoenen!
Ik kreeg Lola geeft zich bloot van Rachel Gibson binnen. Zodra ik het boek uit heb, komt de recensie natuurlijk op Adorable Books!
Danique V
Ik heb deze twee weken ontzettend veel tentamens en ben KEIHARD aan het leren. Niet zo veel interessants deze keer dus!
REESE! Deze zijn zooooo lekker.
Wil jij altijd als eerste op de hoogte worden gehouden van ons persoonlijke leven? Volg ons dan op onze persoonlijke Instagram accounts: Danique V, Danique E, Yara en Tedje. Natuurlijk kun je ook ons Adorable Books account volgen.
3 Comments
Leuke foto’s meiden! <3 Wauw, Parijs!
Hele leuke foto’s!
Leuke foto’s en die Reese’s zijn echt superlekker!