Personal

Behind the Adorable Books Scenes #142


Het is zomer! Wat zijn we blij en dat is ook zeker te zien aan al deze foto’s. Benieuwd wat wij afgelopen maand hebben meegemaakt? Klik dan snel door!

Danique V.

Hmmmm sushi! We hadden weer een AB-dat met z’n vieren en daar werd natuurlijk sushi bij gegeten.

Ik ging (voor het eerst) naar de Toppers toe vorige maand! Haha.

Ik heb een nieuwe stage! Komende 3 maanden loop ik stage bij Libelle. Op deze foto zie je Takkie, via een liveshow mochten we deze o.a weggeven!

Ik zou echt niet meer zonder het strand kunnen. Ik ben dan ook zo blij dat ik dicht bij het strand woon!

Yara

Ik las ein-de-lijk weer eens een boek uit. En wat voor boek! Ik heb echt keihard zitten huilen, zo goed was het verhaal. Me like. De recensie van het boek verschijnt morgen.


Ik ging naar KEK Delft, mijn favoriete plek in Delft. Alles klopt daar, de koffie, het eten, de gezelligheid. Echt, de beste plek in Delft.

Tedje

Avondje voor mezelf: spaghetti & Netflix. Heerlijk!

Oh, wat is het mooi weer geweest afgelopen weken! Ik haalde een lekker ijsje bij Frozz.

Lezen aan het zwembad in Helemaal het einde van Lisette Jonkman. De recensie hebben jullie gisteren kunnen lezen. Tipje van de sluier: het is echt een heel leuk boek!

Dagje in Rotterdam met een vriendin! Op aanraden van Yara lunchten we bij Bertmans. SO GOOD!

Danique E.


Zomerfeest van mijn werk! En daar horen lekkere cocktails bij, yum!


Nog steeds super blij met onze frisse, lichte inrichting!


Mijn nieuwste verslaving: pokébowls. Zo lekker en ook nog eens verkrijgbaar om de hoek van mijn werk (gevaarlijk!).


Yummie donuts!

Wil jij altijd als eerste op de hoogte worden gehouden van ons persoonlijke leven? Volg ons dan op onze persoonlijke Instagram accounts: Danique V, Danique E, Yara en Tedje. Natuurlijk kun je ook ons Adorable Books-account volgen, waar we ook regelmatig Instagram Stories met jullie delen! 

Previous Post Next Post

1 Comment

  • Reply Milou juni 28, 2017 at 09:31

    Oeh die lunch in Rotterdam ziet er goed uit! <3 en ik ben nu wel heel nieuwsgierig geworden naar het boek 9 november!

  • Leave a Reply