Alle boeken van Lisette Jonkman
Boeken

Dit zijn alle boeken van Lisette Jonkman

Ben je van plan om de boeken van Lisette Jonkman te lezen? Wij geven je in dit overzicht een overzicht van alle boeken van Lisette Jonkman. Welke zijn verschenen en wanneer ze zijn verschenen? Hier lees je het.

Laatste update: november 2022

Alle boeken van Lisette Jonkman

Lisette Jonkman heeft een paar series geschreven en ook wat losstaande boeken geschreven. Haar eerste boek dateert uit 2012 en in de loop van de jaren zijn er meerdere boeken verschenen. Als je houdt van chicklits, ben je bij Lisette Jonkman aan het juiste adres.

Losstaande boeken

Glazuur (2012). Klik hier om het boek te bestellen.
Helemaal het einde (2017). Klik hier om het boek te bestellen.
Langste. Kerst. Ooit (2022). Klik hier om het boek te bestellen.

Volgorde van de Lucy serie

Volgorde van de Lucy serie

Verkikkerd (2013). Klik hier om het boek te bestellen bij Bol.com.
Verslingerd (2014). Klik hier om het boek te bestellen bij Bol.com.
Verknocht (2019). Klik hier om het boek te bestellen bij Bol.com.

Volgorde van de Onbreekbaar serie

Volgorde van de Onbreekbaar serie

Buren with benefits (2018). Klik hier om het boek te bestellen bij Bol.com.
Onbegrensde liefde (2018). Klik hier om het boek te bestellen bij Bol.com.
Op gevoel (2018). Klik hier om het boek te bestellen bij Bol.com.

Non-Fictie

Schrijven kreng! (2014). Klik hier om het boek te bestellen bij Bol.com. 

E-books van Lisette Jonkman

De vier stadia van verval (2015). Klik hier om het boek te bestellen.
Festivalkriebels (2018). Klik hier om het boek te bestellen bij Bol.com. 
Onverbeterlijk (2020). Klik hier om het boek te bestellen bij Bol.com.

Het nieuwste boek van Lisette Jonkman

Het laatste boek dat Lisette Jonkman heeft geschreven is Langste. Kerst. Ooit en is verschenen in oktober 2022. Klik hier om het boek te bestellen op Bol.com.

Meer informatie over Lisette Jonkman

Lisette Jonkman schrijft al sinds de basisschool maar haar carrière als auteur startte pas echt toen ze in 2011 de Chicklit Schrijfwedstrijd won met haar boek Glazuur. Hiermee kreeg Lisette een auteurscontract bij uitgeverij Luitingh Sijthoff Amsterdam voor haar boek, dat in 2012 verscheen. Vervolgens verschenen er door de jaren heen allerlei verschillende boeken van Lisette, van e-books tot normale boeken.

In 2016 deed ze mee aan de Harland Awards Verhalenwedstrijd waarbij ze een horrorboek schreef genaamd ‘De vier stadia van verval’ en die wedstrijd won ze. Lisette is dus echt van alle markten thuis!

Heb jij de boeken van Lisette Jonkman al op je leeslijst gezet?

Previous Post Next Post

No Comments

Leave a Reply